Kolay Giriş Çıkış D-Smart’ta!

Yeni TV aboneliğinde D-Smart’ı 3 ay taahhüt vermeden kullanın. 3 ay içinde çıkmak mı istediniz? Dilerseniz faks gönderebilirsiniz, dilerseniz de işlemleriniz için D-Smart kapınıza kadar gelir.

Aile Spor Paketi'nde 61'i HD

260'tan fazla kanal sizi bekliyor
Tüm Kanallar
{[{key}]}

D-Smart Keyfinizi Ek Paketlerle Zenginleştirin!

Belgeselsever Ek Paketi Ayda 5 DETAYLI BİLGİ
Eğlencesever Ek Paketi Ayda 5 DETAYLI BİLGİ
Belgeselsever + Eğlencesever Ek Paketi Ayda 7 DETAYLI BİLGİ
Xtra Ayda 5 DETAYLI BİLGİ
Aile Spor Paketi


24 ay boyunca indirimli fiyatlar

Sürprizsiz, tek fiyat, net fatura

Aktivasyon bedeli hediye

İç kurulum ücreti hediye

İlk ayın kullanım bedeli  hediye

Damga vergisi hediye

İlk ay Mega Paket kanalları ve tüm ek paketler hediye

HD kalitesiyle D-Smart dünyasının zengin içeriği

Diğer TV platformlarında taahhütünüz varsa Taahhüt iptal bedeli bizden***

 

***Taahhüt iptal bedeli bizden uygulamamız kapsamında, eğer daha önce abone olduğunuz TV Platformuna herhangi bir taahhütünüz var ise size yansıtılacak taahhüt iptal faturasının en fazla 200 TL’lik kısmı, 24 aya bölünerek faturanıza indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski servis sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal bedeli faturanızı ödeyerek ödeme belgesini 0212 478 0 555’e fakslamanız gerekmektedir. Taahhüt İptal Bedeli Bizden uygulaması 30 Nisan 2017 tarihine kadar geçerlidir.

 

Yeni TV Aboneliklerinde 3 Ay Taahhüt Yok

Kampanya 03 Ocak-30 Nisan 2017 arasında yapılacak yeni TV aboneliklerinde geçerlidir. Abone, aktivasyondan itibaren 90 gün boyunca, 40 TL iç kurulumu ödemek kaydıyla herhangi bir taahhüt iptal bedeli yansıtılmadan aboneliğini sonlandırabilir. 91. günden itibaren aboneliğin taahhütü dolmadan iptali durumunda, iptale kadar geçen sürede sunulan indirim ve avantajlar aboneye faturalandırılacaktır.

 

D-Fix

D-Smart D-Fix, modül ve içerisine yerleştirilen bir kart ile D-Smart’ın zengin dünyasına HD kalitesiyle ulaşmanızı sağlar.
D-Fix ile kablo kalabalığından kurtulup, tek kumanda ile TV izleme keyfine sahip olabilirsiniz.

Ayda ₺29 HEMEN BAŞVUR
D-Smart HD

D-Smart HD ile bol ödüllü filmler, en popüler yerli yabancı diziler, en ilginç belgeseller, yaşam ve spor kanallarını gerçeğe en yakın, 5 kat daha yüksek, cam gibi görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Ayda ₺29 HEMEN BAŞVUR
D-Smart HD+

D-Smart HD+ ile dilediğiniz programları kaydedebilir ve tekrar izleyebilir, canlı yayını durdurabilir, geri / ileri alabilirsiniz.
Ayrıca evinizde değilken bile istediğiniz programı uzaktan kaydedip, eve geldiğinizde keyifle izleyebilirsiniz.

Ayda ₺34 HEMEN BAŞVUR
  • Kampanya Koşulları nedir?

    Belirtilen fiyatlar, yeni bireysel abonelik başvurularında 24 ay kullanım sözü ile geçerli aylık ücretlerdir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. 40 TL D-Smart  aktivasyon bedeli, ilk ay kullanım bedeli, damga vergisi ve  40 TL D-Smart ( TV) İç kurulum bedeli kampanya kapsamında hediyedir. D-Smart uydu alıcısı ve smart kart mülkiyeti süresiz olarak D-Smart’a ait olup, abonelik süresince abonelerin kullanımına tahsis edilir. Gerekliği olduğu durumda dış kurulum ücreti ve uydu alıcı, smart kart ve kumanda haricindeki ekipman tüketiciye aittir. Aboneliğin her hangi bir zamanda sona erdirilmesi durumunda abone, kendisine tahsis edilen donanımı; uydu alıcısı ve smart kartı 7 (yedi) gün içerisinde iade etmekle, aksi halde ilgili donanıma ilişkin cari bedeli (HD Uydu Alıcısı ya da D-Fix için 150 TL, HD+ Uydu Alıcısı (Kayıt cihazı dahil) için 250 TL donanım bedelini) ödemekle mükelleftir.

    Aboneliğin, taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi halinde, iptale kadar geçen süre boyunca verilen hediye ve indirimler; aylık hizmet ücreti indirimleri, iç kurulum ücreti, aktivasyon ücretleri, ilk ay kullanım bedeli ve damga vergisi tutarı; aboneye faturalanacaktır, ancak taahhüt sonuna kadar aboneden tahsil edileceği belirtilen ve henüz tahakkuk etmemiş ücretlerin toplamı bu tutardan daha düşük ise sadece bu tutar faturaya yansıtılacaktır. Kampanya kapsamında abonelik dondurma hizmeti verilememektedir. D-Smart, kanal, yayın ve içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Size En Uygun TV Paketini Seçin

Hoş Geldin Paketi

48'i HD 250'den Fazla Kanal
Seçkin Belgesel Kanalları
Uluslararası Haber Kanalları
Özel Yemek ve Müzik Kanalları
İlk Ay Mega Paket Kanalları ve Tüm Ek Paketler Hediye!
Ayda 19

Aile Spor Paketi

61'i HD 260'tan Fazla Kanal
Hoş Geldin Paketi +
Premium Spor Kanalları
Özel Çocuk Kanalları
İlk Ay Mega Paket Kanalları ve Tüm Ek Paketler Hediye!
Ayda 29

Film Dizi Paketi

64'ü HD 270'ten Fazla Kanal
Hoş Geldin Paketi +
HD Film Kanalları
Premium Dizi Kanalları
İlk 6 Ay Mega Paket Kanalları ve İlk Ay Tüm Ek Paketler Hediye!
Ayda 35

Mega Paket

78'i HD 280'den Fazla Kanal
Hoş Geldin Paketi +
D-Smart Film Kanalları
Premium Dizi Kanalları
Premium Spor Kanalları
Özel Çocuk Kanalları
Yetişkin Kanalları
İlk 6 Ay Tüm Ek Paketler Hediye!
Ayda 45