D-Smart Dünyası ve limitsiz internet bir arada

Dünyanın en değerli ligi Premier Lig ve dünyanın sporu, limitsiz internetle bir arada her şey dahil ayda net 69 TL!

Tv + Fiber İnternet Kampanyası

24 ay boyunca indirimli fiyatlar, Sürprizsiz, tek fiyat, net fatura, Yalın internet ücreti hediye, ilk ayın kullanım bedeli hediye

D-Smart TV

D-Smart HD ile en ünlü filmler, ödüllü diziler, muhteşem belgeseller, yaşam ve spor kanalları ile gerçeğe yakın , 350'den fazla ulusal/yerel kanalı..

Fiber Hızında İnternet Keyfi

Yalın internet ücreti, aktivasyon bedeli ve damga vergisi hediye! Üstelik şimdi ihtiyacınıza uygun farklı hız ve AKN seçenekleri ile!

Kamu Çalışanlarına Özel D-Smart Keyfi!

D-Smart’tan Kamu Çalışanlarına özel;
Ulusal kanallar, belgesel,müzik,çocuk kanallarını izleyebileceğiniz Hoşgeldin paketi ayda 19 TL!

Cebinizle Dost Televizyon ve İnternet !

24 ay boyunca indirimli ve sabit fiyat
TV + İnternet hizmeti sürprizsiz,
tek fiyat, net fatura

Yan Oda Kampanyası

İsteyen istediği kanalı keyifle izlesin diye şimdi D-smart Yan Oda üyeliği ana üyeliğin aynısı ve HD kalitesiyle ayda sadece 19 TL'den başlayan..

Engelli, Gazi ve şehit Yakınlarına

Engelli vatandaşlarımız, şehit yakınları ve gazilerimize özel her şey dahil D-Smart İnternet. Yalın internet ücreti, aktivasyon bedeli hediye!

Peşin Fiyat Kampanyası

D-Smart aboneliğinizi tek seferde ödeyin,
avantajlı çıkın!
Hemen Basvurun !

Ticari çözümler Kampanyası

UEFA Ön Eleme Maçları ve Tüm Hazırlık Maçları ile 3 büyükler Sezonu D-Smart'da açıyor.
Hemen Üye Ol !!

D-Smart D-Fix

D-Smart D-Fix, modül ve içerisine yerlestirilen bir kart ile D-Smart’in zengin dünyasina HD kalitesiyle ulasmanizi saglar.

Telefonsuz ( YALIN ) İnternet

Yalın internet Hizmeti, telefon aboneliği olana internet'e bağlanmanızı sağlayan bir hizmettir. D-Smart Net telefonsuz kullanabilir.

Film Dizi Paketi 12 Taksitle

Film Dizi Paketi Kredi Kartına 12 Taksitle Evinizde
Hemen Başvur ! ÜSTELıK ıLK AY TÜM KANALLAR HEDİYE!

D-smart TV ve internet paketi sahibi olmayi dsnenlere aboneligi daha da avantajli hale getiren kampanyalar bulunuyor. Dnem dnem abonelerine sundugu bu kampanyalar ile hem firsatlar getiriyor hem de fiyat avantajlari sagliyor. Bu kampanyalar ile bazen hayal bile edemeyeceginiz bir spor msabakasini canli izleme firsati bulabileceginiz gibi, internet ve telefonu bir arada alarak internet fiyati ile TV hizmetini de alip btenizde kara geebilirsiniz.
Kampanyalar arasinda her zaman fiyat avantajlarini bulmak mmkn. Yeni abonelik yapacak olanlara aylik 10 TL gibi bir cret ile D-smart'li olup avantajli yzlerce kanali izlemeye baslayabiliyorsunuz. Fiyat seenekleri ierisinde en gze arpan kampanyalar, TV ve internet hizmetini ayni anda abonelik yapmak isteyenlere veriliyor. Hem ADSL hem de fiber baglanti seenekleri iin fiyat avantajinin yaninda TV paketlerinin de dsk fiyatlar ile abonelik imkani bulunuyor. rnegin sinirsiz ADSL hizmetine aboneliginizde yaninda sinema TV paketiniz iin cret demek zorunda kalmiyorsunuz. Hele internet baglantisini farkli firmadan D-smart'a tasiyanlar iin; taahht bozma bedelinin denmesi, TV paketinin 24 aylik taahht ile cretsiz verilmesi sz konusu. Kampanyalar iinde; hem site ynetimlerine Smartcity ile uygun fiyat seenekleriyle avantajlar sunuluyor, hem de ticari paket ile is yerlerine yeni kazan kapisi ailiyor. Abone olurken nakit deme yapmak isteyenler iinde uygun fiyat avantajlari ile indirim saglaniyor. Zaman ierisinde yenilenen bu avantajli kampanyalari kairmamak iin sitemizi takip etmenizde yarar var.

digitrk kampanya